Zadzwoń do tomaszowiak.tv
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotnym elementem w sukcesie firmy jest jej odpowiedni design i spójna identyfikacja. Mówią, że dobry produkt obroni się sam, ale dlaczego mielibyśmy mu nie pomóc?  
  • Wykonamy dla Ciebie zestaw projektów graficznych, które pomogą Twojej firmie zbudować spójny wizerunek.
  • Opracujemy strategię, która wyróżni Cię wśród konkurencji, a Twoja firma zacznie być kojarzona.
Opinia Michała, dla którego przygotowaliśmy kompletny brand

Konrad stworzył całą oprawę graficzną od zera, i to na takim poziomie, że my - jako firma, wyglądamy najlepiej na tle konkurencji. Jest to opinia obiektywna, wychodząca samoistnie od naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Dzięki jego projektom, Klub Robota z marszu odniósł spory sukces na rynku.

Michał Łaba, Klub Robota
Spójna identyfikacja wizualna - dlaczego jest taka istotna

Gdy zakładasz nową firmę stajesz przed nielada wyzwaniem. Trzeba ogarnąć sprawy prawne, księgowość, lokal, towar, wszystko na Twojej głowie. A co z reklamą i wizerunkiem firmy? Nie możesz o tym zapomnieć! Musisz mieć świadomość, że Twoi przyszli Klienci właśnie z tym elementem będą mieli styczność w pierwszej kolejności. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Spójna identyfikacja wizualna to synergia merytoryczna pomiędzy logo, wizytówką, papierem firmowym, stroną internetową czy nawet prostym wpisem na Facebooku! Możemy Ci pomóc o to zadbać.

Przeprowadzamy również rebranding istniejących firm.