Zadzwoń
tomaszowiak.tv
Interaktywna agencja reklamowa

e-mail: biuro@tomaszowiak.tv

ul. Łaszczowiecka 9, Tomaszów Lubelski

Interaktywna agencja reklamowa Wyślij wiadomośćbiuro@tomaszowiak.tv Zadzwoń+48 785 942 911

Wybrane firmy, dla których pracowlaiśmy.
Z wieloma utrzymujemy stałą owocną współpracę.

Recman

Recman

Plus GSM

Plus GSM

RST Roztocze

RST Roztocze

Efektbud

Efektbud

Resto & Pizza Valentino

Resto & Pizza Valentino

Urząd Miasta Tomaszów Lubelski

Urząd Miasta Tomaszów Lubelski

EDP Reowables

EDP Reowables

Neonet

Neonet

TomNet

TomNet

RTV Euro AGD

RTV Euro AGD

Lidl

Sklep Lidl

Fabryka Fitness Siłownia

Fabryka Fitness Siłownia


Opinie zadowolonych Klientów
Przeczytaj co na temat współpracy z nami sądzą inni.

 

BODO24 | Biuro Ochrony Danych Osobowych

Usługa została zrealizowana szybko, rzetelnie a co najważniejsze PROFESJONALNIE. Mając podstawowy projekt graficzny, otrzymaliśmy gotowy produkt w postaci strony internetowej. Dbałość o szczegóły oraz dodatkowe porady, które otrzymaliśmy pomogły znacząco zwiększyć przejrzystość oraz czytelność naszej strony. Współpraca z firmą Tomaszowiak – agencja reklamowa to czysta przyjemność. Warto wspomnieć, że realizacja projektu trwała jedynie 48 godzin. Szczerze polecam.

www.bodo24.pl

Komfortowe Domki na Roztoczu

Dziękujemy za profesjonalną i zgodnie z naszym oczekiwaniem realizację strony internetowej na rzecz firmy “Komfortowe domki na Roztoczu”. Agencja reklamowa tomaszowiak.tv jest godnym polecenia podmiotem świadczącym usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, a kompetentne doradztwo na każdym etapie przedsięwzięcia, fachowo wykonane fotografie i terminowość sprawiają, że zlecający usługę otrzymuje produkt o najwyższej jakości.

www.domki-roztocze.pl

Rzeczoznawca majątkowy Błażej Winnicki

Zamówiłem u Pana Konrada opracowanie strony internetowej wraz z  logo. Zlecona praca została wykonana w sposób staranny, terminowy a przede wszystkim pomysłowo i oryginalnie. Polecam Pana Konrada jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.

www.wycenalubelskie.pl

Trener Eryk Ziobrowski

Usługi na najwyższym poziomie. Strona zrobiona z prawdziwą dbałością o najmniejsze detale. Konrad to naprawdę świetny wizjoner, wykonanie zgodne w 100% z moimi oczekiwaniami. Witryna bardzo przejrzysta, w pełni polecam profesjonalne usługi z oferty Agencji Reklamowej Tomaszowiak. W przyszłości na pewno skorzystam z oferty Konrada.

www.erykziobrowski.pl

Justyna Jarentowska

Pan Konrad Kosiorski z powierzonych mu prac wywiązał się bez zastrzeżeń. Firma tomaszowiak.tv jest godna zaufani i polecenia, prace wykonuje solidnie i z należytą wiedzą techniczną. Polecam firmę tomaszowiak.tv jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcę, realizującą swoje zobowiązania w sposób profesjonalny.

www.jarentowska.pl, www.agro-prawo.pl

Krzysztof Łagowski

Rekomenduję firmę Pana Kosiorskiego jako dobrą, godną zaufania i właściwie dostosowaną cenowo do rynku. Zlecałam firmie tomaszowiak.tv budowę kilku stron internetowych. Niezmiernie ważnym jest też fakt, że Pan Konrad udziela dokładnego instruktażu obsługi strony. W wielu przypadkach dokonuje kolejnych modyfikacji strony stosownie do nieprzewidzianych okoliczności. Pan Konrad jest sumiennym o wysokiej kulturze człowiekiem i specjalistą w swej dziedzinie. Współpraca z nim to przyjemność. Bardzo polecam jego usługi.

turystyka.susiec.pl, gielda.susiec.pl, stokrotka-roztocze.pl

Agnieszka Herda

Współpraca z Panem Konradem Kosiorskim układała się bardzo pomyślnie. Zleceniobiorca wywiązał się ze wszystkich przyjętych zleceń wykazując się nie tylko profesjonalną wiedzą, ale także należytą starannością w ich realizacji oraz sprawnym reagowaniem na zgłoszenia i prośby. Z pełnym przekonaniem polecam Konrada Kosiorskiego jako sprawdzonego i godnego zaufania informatyka oraz grafika.

www.adwokat-herda.pl

Barbara Jamborko

Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej strony internetowej jamborko.pl, której wykonanie zleciłam Panu Konradowi Kosiorskiemu. Pan Konrad uwzględnił wszystkie moje uwagi, co świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Strona spełnia moje oczekiwania, wszystko działa bez zarzutu. Współpracę uważam za udaną. Polecam usługi Pana Konrada.

www.jamborko.pl

Michał Okoń

Miesiąc temu postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę WWW. Zadanie to powierzyliśmy Panu Konradowi Kosiorskiemu. To była bardzo dobra decyzja, jesteśmy w 100% zadowoleni z wykonanej usługi. Strona WWW jest wykonana od podstaw według obecnych standardów, posiada indywidualną szatę graficzną i wyróżnia się funkcjonalnością. Bardzo pozytywnie nas zaskoczyło, podejście Pana Konrada do klienta. Otwartość, precyzja i umiejętność wysłuchania nas sprawiła, że współpraca była przyjemnością. Polecamy i w przyszłości z pewnością skorzystamy z usług Pana Konrada.

www.studio-fabryka.pl

Marta Korkowska

Jest mi miło zarekomendować usługi Pana Konrada Kosiorskiego, który stworzył nową stronę internetową dla salonu fryzjersko-kosmetycznego MIZU wraz z panelem administracyjnym. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi założeniami i wymaganiami. Dzięki doświadczeniu Pana Konrada i jego cennym sugestiom strona jest bardzo przejrzysta i spełnia oczekiwania moje i moich Klientów. Z czystym sumieniem możemy zarekomendować firmę Pana Konrada jako rzetelnego, profesjonalnego oraz wiarygodnego partnera.

www.mizusalon.pl

Mateusz Raczkiewicz

Rzetelność i profesjonalizm, zaangażowanie, sprawne wykonanie wszystkich założeń a także konsultacja na każdym etapie tworzenia strony oraz projektu wizytówek sprawiła że firma w 100% spełniła moje oczekiwania. A oprócz tego dodatkowe dobre rady, ciekawe pomysły i pomoc nawet po zakończeniu współpracy. Jeszcze raz gorąco polecam.

www.probud-raczkiewicz.pl

Rafał Pańczyna

Chciałbym wyrazić ogromne uznanie i pełne zadowolenie z Pana usługi. Firma tomaszowiak.tv. podjęła się wykonania dla Tomaszowskiego Biura Nieruchomości usług informatycznych polegających na stworzeniu nowoczesnej witryny internetowej biura. W usługach świadczonych przez Pana Konrada Kosiorskiego, szczególnie wyraziste są kompetencja, zaangażowanie, dyspozycyjność i perfekcyjne dostosowanie się do potrzeb klienta. Moim zdaniem współpraca z tomaszowiak.tv, to najrozsądniej wydane „w sieci” pieniądze.

www.nieruchomosci-tomaszow.pl

Łukasz Dziura

Długo przeglądałem oferty wykonania stron www. Znajomy polecił skorzystanie z usług Pana Konrada Kosiorskiego. Nie zawiodłem się. Ceny konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami na rynku. Co jednak najważniejsze – podejście do klienta. Pan Konrad Kosiorski potrafi słuchać uwag klienta i sam podpowiada, wykazuje się również dużą kreatywnością. Sama strona – przejrzysta i funkcjonalna. Pan Konrad jest dobrych fachowcem, polecam jego firmę.

www.kancelaria-dziura.pl